راه حل های ما برای صنعت حمل و نقل عمومی و پرداخت خرد

فناپ پرداخت توانسته است با بکارگیری تکنولوژی و فناوری های نوین در حوزه پرداخت خرد، راهکارها و محصولاتی همچون کیپاد (کیف پول همراه پاسارگاد)، سامانه های هوشمند پرداخت خرد و کارت شهروندی   را به منظور سهولت استفاده از ناوگان شهری، ارائه دهد. این محصولات از یک سو، رضایت مندی مسافران و کاربران را بالا می برند و از سوی دیگر، قدرت تصمیم گیری و تصمیم سازی مدیران شهرداری ها و سازمان های اتوبوسرانی و تاکسیرانی را برای ارتقا کیفیت خدمات افزایش می دهند.

 

 

کیپاد یا کیف پول همراه پاسارگاد با هدف توسعه راهکارهای پرداخت الکترونیکی از طریق تلفن همراه هوشمند طراحی شده است. کیپاد که تاکنون در دو شهر مشهد و قزوین راه اندازی شده است، کاربران را قادر می سازد پرداخت های خرد خود را از طریق فناوری NFC تلفن های همراه اندرویدی انجام دهند. شبکه حمل و نقل عمومی شهری، کارتخوان های فروشگاهی، دستگاه های خودکار فروش، اماکن تفریحی- ورزشی و ... از جمله مراکز عمده پذیرندگی کیپاد است. مزایای کیپاد برای شهرداری ها و سازمان های اتوبوسرانی و تاکسیرانی: حذف هزینه های شبکه شارژ کارت بلیط الکترونیکی توسعه پرداخت خرد آفلاین از حمل و نقل عمومی و ایجاد بازارهای جدید مزایای کیپاد برای کاربران: سرعت و سهولت استفاده انجام تراکنش آفلاین و بدون رمز عدم نیاز به حمل کارت های مختلف شهری عدم نیاز به کارت بانکی امنیت بالا و کاهش ریسک کپی شدن کارت های بانکی
فناپ پرداخت بر اساس نیاز به پرداخت های آفلاین در حمل و نقل عمومی، سامانه های پرداخت خرد را در پنج کلان شهر کشور همچون مشهد مقدس، قزوین، اهواز، کرمان و کرمانشاه راه اندازی و پیاده سازی کرده است. کارت های شهروندی استفاده شده توسط این شرکت، برگرفته از تکنولوژی دسفایر Desfire است که از حافظه و امنیت بالا و قابلیت توسعه خدمات برخوردار است.
کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت به فناپ پرداخت تعلق دارد