واحد های کسب و کاری

واحد های کسب و کار واحد های کسب و کار واحد های کسب و کار واحد های کسب و کار واحد های کسب و کار واحد های کسب و کار واحد های کسب و کار واحد های کسب و کار واحد های کسب و کار واحد های کسب و کار واحد های کسب و کار واحد های کسب و کار

خدمات پرداخت الکترونیک ( PSP )

خدمات پرداخت الکترونیک ما برای طیف گسترده ای از خدمات، مدیریتی متمرکز و امن فراهم می کند. راه حل های متمرکز و سازمان یافته فناپ پرداخت، سهولت، امنیت، راحتی و سرعت را برای فروشندگان و خریداران تضمین می کند.
در فناپ پرداخت همیشه به دنبال فراهم کردن بسترهای مناسب و راهکارهای نوآورانه بوده ایم تا بتوانیم در زمینه جذب منابع، بیشترین اثر بخشی را برای بانک ها داشته باشیم. ما علاوه بر تامین کارتخوان های متناسب با نیاز و ذائقه مشتریان و منطبق بر استانداردهای جهانی، نرم افزارهایی همچون سوئیچ پرداخت، سامانه جامع پرداخت و سامانه مدیریت ترمینال TMS)  ) را در اختیار آنها قرار می دهیم.
همچنین خدمات پرداختی فناپ پرداخت دارای دامنه وسیعی از راه حل های وفاداری مشتری برای افزایش درآمد تجاری بانک ها و دیگر کسب و کارها است؛ از جمله این راه حل ها می توان به کارت وفاداری و مدیریت برنامه وفاداری، کارت اعتباری، کارت هدیه و تجزیه و تحلیل داده های مشتری اشاره کرد.
خدمات پشتیبانی شامل آموزش، رفع خرابی، بازدید دوره ای و نصب و راه اندازی، فروش شارژ تمامی اپراتورها (تکی-گروهی و مستقیم) با درصد تخفیفات گوناگون و گزارش های متنوع عملکردی از طریق پایانه های فروش این شرکت امکانپذیر است.

پرداخت خرد و کیف پول
 

طی چند سال گذشته موضوع پرداخت خرد الکترونیکی به موضوع جاری حوزه پرداخت تبدیل شده و کاربردهای متعددی برای آن در نظر گرفته شده است. از رایج‏ترین و پرکاربردترین آنها می‏توان به پرداخت الکترونیک کرایه در حمل‌ و نقل عمومی اشاره کرد. ضریب نفوذ این شیوه به حدی افزایش یافته است که در حال حاضر بیش از 70 شهر بزرگ کشور، مجهز به زیرساخت‌های پرداخت خرد الکترونیک در بخش حمل و نقل شده‌اند.
فناپ پرداخت با توجه به پتانسیل این بازار و با رویکرد ارائه راهکارهای نوآورانه، هوشمندسازی حمل و نقل عمومی در سراسر ایران را دنبال می کند. ما با بکارگیری ابزارهای هوشمند، زیرساختی را فراهم کرده ایم تا شهروندان بتوانند علاوه بر پرداخت کرایه از طریق کیف پول آفلاین و کارت‏های شهروندی خود، اطلاعات مربوط به زمان‏بندی تردد ناوگان را دریافت کنند. 
همچنین مجموعه ‏های فعال در حوزه حمل نقل هم بتوانند با استفاده از گزارش‏های عملکرد ناوگان حمل و نقل عمومی، برای ارائه خدمات بهتر به شهروندان تصمیمات مناسب تری بگیرند. کارت‌های هوشمند غیرتماسی (کارت‌بلیت الکترونیک) و راهکارهای مبتنی بر تلفن‌همراه هوشمند از محصولات این واحد کسب و کاری است.

کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت به فناپ پرداخت تعلق دارد