کمپین سلامتی کیپاد برای مشهدی ها راه اندازی شد

کمپین سلامتی کیپاد برای مشهدی ها راه اندازی شد

مشهد مقدس این روزها میزبان کمپینی است که با اهدای شارژ هدیه کیف پول کیپاد، شهروندان را به ورزش و فعالیت بدنی تشویق می کند.

زندگی در کلانشهرها در کنار پدیده ای به نام زندگی ماشینی، باعث شکل گرفتن فرهنگ ‌استفاده حداکثری از وسیله نقلیه شخصی شده است و بیشتر شهروندان در صورت مهیا بودن شرایط، استفاده از وسیله ی نقلیه شخصی خود را ترجیح می دهند و این به معنی کم تحرکی و عدم استفاده از وسایل نقلیه عمومی است.
کیپاد اپلیکیشنی است که در کنار کارکرد اصلی خود یعنی تسهیل پرداخت‏های خرد روزمره، استفاده از وسایل نقلیه عمومی را تسهیل می کند و به نوعی سبک زندگی پرتحرک را نیز تشویق می کند. برای همین مشهد به عنوان اولین شهری که کیپاد در آن فعال شده، کمپینی را برای تشویق زندگی سالم در کنار زندگی مدرن آغاز کرده است.
شعار این کمپین "سلامت بر مدار فناوری" است تا بتواند سهمی کوچک در حفظ سلامت جامعه داشته باشد. در این کمپین، کیپاد از شهروندان مشهدی دعوت می کند تا زمان کوتاهی را به فعالیت‏های بدنی اختصاص دهند و در نهایت با تخصیص اعتبار هدیه به کیف پول کیپاد هر یک، از آنها قدردانی می‏ کند. کمپین "سلامت بر مدار فناوری" کیپاد چند فاز اجرایی دارد که "سفرت را رکاب بزن" به عنوان اولین فاز این طرح در حال اجرا است.
مجری کمپین "سلامت بر مدار فناوری" می گوید زندگی شهری و درگیری‌های کاری، فرصت پرداختن به فعالیت های بدنی را به شدت در میان ما کاهش داده است. به همین دلیل، کیپاد راه حلی را برای تشویق مشهدی ها به ورزش و تحرک راه اندازی کرده است.
او ایده اولیه این کار را تلاش برای پیوند فناوری و سلامت عنوان کرده و استقبال بالای تعدادی از مخاطبان منتخب در حین طراحی و برنامه‏ریزی کمپین را انگیزه ای برای دنبال کردن جدی این طرح عنوان کرده است. 
به گفته قاضی مقدم، کلیه شهروندان مشهدی قادر به شرکت در این کمپین و انجام فعالیت‏های ورزشی و بدنی مختلف هستند. همچنین با توجه به تخصیص هدیه در قالب اعتبار کیف پول کیپاد، امکان نصب و فعال‏سازی سرویس پرداخت موبایلی کیپاد برای کلیه شرکت‏کنندگان در محل‏های برگزاری کمپین نیز فراهم است. 
او در پاسخ به اینکه آیا در آینده نیز همین نگاه در برگزاری طرح های انگیزشی ادامه پیدا می کند یا نه، عنوان کرد: تا حد امکان و متناسب با فراهم‏شدن فرصت مشارکت در رویدادهای اینچنینی همواره این آمادگی برای ما وجود دارد که حامی و مجری این حرکت های اجتماعی باشیم. 
کیپاد اولین کیف پول آفلاین در ایران است که اواخر سال ۹۶ با همکاری بانک پاسارگاد، ایرانسل و فناپ پرداخت در دو شهر قزوین و مشهد اجرایی شده و قرار است در سایر شهرهای ایران نیز توسعه پیدا کند و به عنوان یک راهکار ملی در حوزه پرداخت خرد توسط اقشار مختلف مردم استفاده شود. 
هدف از ارائه این محصول، سروسامان دادن به پرداخت‌های تا سقف ۵۰ هزار تومان است که علاوه بر تسهیل و تسریع انجام تراکنش‌ها از سوی کاربران، ضریب امنیت بالایی را نیز برای موجودی کیف پول آن‏ها فراهم می‏آورد.

 

 

کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت به فناپ تک تعلق دارد